Technology

Sunrise Festival 2018

16.09.2018, 12:57 0 komentarzy
Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival bardzo często określany jest "polskim tomorrowlandem" i nie dzieje się tak bez przyczyny. Festiwal ten to jedna z większych i popularniejszych muzycznych imprez w kraju. Do tego roku odbywał się w Amfiteatrze znajdującym się w Kołobrzegu, który stawał się na trzy dni światową stolicą muzyki elektronicznej.

Jeden z najbardziej znanych elektronicznych festiwali w Polsce kusi ludzi nie tylko genialnym line-upem, który składa się z najwybitniejszych polskich i zagranicznych DJ'jów, ale także ilością efektów wizualnych i efektów specjalnych, które wprawiają w zachwyt barwnością kolorów i pomysłowością.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale ostatecznie pierwszy Sunrise Festival odbył się w 2004 roku. Od jakiegoś czasu RMF Maxxx obejmuje patronat medialny nad Sunrise'em, które prowadzi transmisję setów dając możliwość posłuchania utalentowanych DJ'ów osobom zainteresowanym muzyką elektroniczną płynącą z Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 zapisał się na kartach historii jako ostatni organizowany Sunrise w Kołobrzeskim Amfiteatrze. Swój związek z tym nadmorskim miastem pożegnał , jak można było się spodziewać z ogromną pompą. Postawione zostały trzy genialne sceny, na których można było zobaczyć i usłyszeć najwybitniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej. Na tegorocznym festiwalu pojawili się między innymi: DJ Snake, Timmy Trumpet, Eric Prydz, Oliver Heldens, Martin Solveig, Disciples, Don Diablo, Throttle, Robin Schultz czy Armin Van Buuren. Nic dziwnego więc, że bilety na jeden z festiwalowych dni rozeszły się zastraszającym tempie.

Możesz mieć pewność: Sunrise Festival to wyjątkowe miejsce, warte przyjazdu, aby kolekcjonować niezwykłe wspomnienia.

Zostaw komentarz